Izvēlies karjeru stabilā, atvērtā un uz vērtībām balstītā uzņēmumā – pievienojies Narvesen komandai visā Latvijā!

Lepojies! Narvesen ir vadošais mazumtirdzniecības franšīzes tīkls Latvijā. Tieši Narvesen raksturīgs un oriģināls piedāvājums ļāvis vairāk kā 20 gados uzbūvēt reputāciju, lojālu klientu un darbinieku tīklu, kas katru dienu paplašinās un stiprina mūsu līdera pozīcijas nozarē. Darbs Narvesen sniedz pieredzi uz vērtībām balstītā starptautiskā uzņēmumā. SIA Narvesen Baltija uzrauga franšīzes tīkla Narvesen darbību Latvijā, un ietilpst norvēģu uzņēmuma Reitangruppen (The Reitan Group) uzņēmumu grupā, kas pārstāvēta Ziemeļvalstīs un Baltijā ar tādiem zīmoliem kā Narvesen, Caffeine, Pressbyrån, R-kiosk un 7-Eleven. Iesaistoties Reitana grupā, Jūs iegūstat ne tikai darbu, bet arī jaunu dzīvesveidu.

Veido karjeru! Veido savu pieredzi kādā no 235 Narvesen tirdzniecības vietām un pievienojies vairāk kā 190 uzņēmējiem, kas izvēlējušies vadīt savu Narvesen franšīzi. Mācies Narvesen akadēmijā, pilnveido savu profesionālo kompetenci un izmanto jaunās zināšanas saskarsmē ar klientiem un kolēģiem!

Strādā ar prieku! Narvesen strādā vairāk nekā 700 darbinieku, daļa no viņiem ir mūsējie pat 20 gadus! Gandrīz puse esošo franšīzes ņēmēju ar mums sadarbojas sešus gadus un ilgāk, novērtējot gan klientu dinamiskajam dzīves ritmam atbilstošo uzņēmuma darba stilu, gan mūsu rūpes par darbinieku labklājību.

Kļūsti par vienu no mums!

Saņem Narvesen jaunumus savā e-pastā