Karsts

Ražas laiks – arī kafijas krūzē: jaunas rudens kafijas garšu tendences

Draudzīgā kafijas pupiņa

Ko no plašā rudens velšu klāsta izvēlēties savam kafijas galdam? Izrādās, dažādi augļi, ogas un dārzeņi noder ne tikai gardu cepumu un kūku pagatavošanai, bet daļa no tiem ir droši liekami tieši kafijas krūzītē! Tas iespējams, pateicoties pašai kafijas pupiņai, kas satur daudzveidīgas garšu nianses, tāpēc katrs pievienotais produkts izceļ īpašu aromāta šķautni. Nemainīgas vērtības, kas “draudzējas” ar kafiju, ir rieksti, šokolāde, kanēlis un kardamons. Bet faktiski jebko, kas garšo citos ēdienos, ir iespējams pārnest uz kafijas dzērieniem – tikai jāatrod īstās proporcijas.

Rudens veltes kafijas krūzītē

Viens no populārākajiem kafijas pupiņas “pāriniekiem” jau kopš 2003. gada ir ķirbis. Tas, kas radās ASV kā Helovīna mēneša eksperiments, ir izrādījies viens no veiksmīgākajiem garšu savienojumiem, kas nu jau vairāk nekā 15 gadus turpina uzvaras gājienu pasaules kafijas tirdzniecības vietās. Arī šoruden pienācis laiks bagātīgam ķirbju kafijas dzērienam, piemēram, ķirbju lattei, kas pagatavota no espresso, karsēta piena un ķirbju sīrupa, garšā pavīdot krustnagliņu, muskatrieksta, ingvera un kanēļa niansēm.

Šogad ir vērts pamēģināt arī kādu eksotiskāku augli no rudens ražas krietni tālāk uz dienvidiem. Izcils sabiedrotais iecienītajam šokolādes dzērienam var izrādīties eksotiskais mango. Ar dievišķu garšu apveltītais auglis nāk no Indijas, kur to uzskata par dievu augli, jo tas ir bagāts ar vērtīgām uzturvielām un satriecošu aromātu. Šokolādes mango dzēriens ar čili piedevu sasildīs un piešķirs patīkamu asumiņu drēgnā dienā vai možumu agros rītos, piešķirot ikrīta iecienītā dzēriena rituālam koķetīgu rotaļīgumu.

Klasika jaunās garšu niansēs

Dažas garšu un aromātu kombinācijas ir iekarojušas noturīgu slavu ne tikai 15, bet pat 150 gadu garumā. 19. gadsimta vidū Eiropas kafejnīcās savas pozīcijas nostiprināja Īru krēma kafija, kas vēl aizvien glāsta kafijas mīļotāju garšas kārpiņas ar samtainu, bagātīgu garšas buķeti. Tiesa, klasiskā Īru kafija nav gluži bez grēka – tā tiek stiprināta ar malku zeltaina īru viskija. Tā kā darba dienas rīts nav pats piemērotākais brīdis šādai piedevai, šoruden pienācis laiks izmēģināt kādu tās variāciju, piemēram, samtainu īru krēma cappuccino no maigi putota piena, īru krēma sīrupa un espresso, kas veido sabalansētu garšas buķeti un kārdinošu aromātu.

Jaunās karsto dzērienu garšas tieši no kafijas aparātiem atradīsiet lielākajos “Narvesen” veikalos. Visos pārējos “Narvesen” veikalos varēsiet baudīt šos dzērienus, pievienojot sīrupu savam izvēlētajam kafijas dzērienam. Savukārt kioskos savu kafijas dzērienu varēsiet bagātināt ar ķirbju vai īru krēma sīrupu, kas jūsu kafijas baudīšanas pieredzi padarīs neaizmirstamu.

 

 

Narvesen kafija – vienmēr izcila 100% Arabica kafija

Tagad visos Narvesen atbildot uz klientu vēlmēm un paradumiem piedāvāsim tikai un vienīgi 100% Arabica pupiņu kafiju, kuru novērtēs gan melnas kafijas baudītāji, gan tie, kas izvēlas kafijai pievienot  pienu, sīrupus un garšvielas.

Tagad garšīgā Flat White kafija tikai 1,50 EUR

Lai gan kafijas dzērienu garšas buķetes ir teju tikpat bezgalīgas kā cilvēka fantāzija, klasisko melno kafiju vai kafiju ar pienu popularitātē ir grūti pārspēt. Tomēr arī šos dzērienus var padarīt neatkārtojamus un īpašus. Pasaulē aizvien populārākais kafijas dzēriens Flat White  tagad Narvesen veikalos pieejams par īpašu cenu - 1,50 EUR!

Sasildies ar Šokolādes ingvera dzērienu vai Īru krēma cappuccino

Rudenīgas karsto dzērienu garšas Tevi jau gaida lielākajos Narvesen — izvēlies šokolādes ingvera dzērienu vai īru cappuccino un garšīgi sasildies pat dzestrākajās rudens dienās.

Vasarā atvēsinies ar Narvesen aukstajiem dzērieniem: mango piena kokteili, zemeņu piena kokteili un īru latti!

Karstajās vasaras dienās aicinām baudīt ko atvēsinošu un nogaršot aukstos piena un kafijas dzērienus, kuri nopērkami mūsu lielākajos Narvesen – auksto mango piena kokteili, auksto zemeņu piena kokteili un auksto īru latti, vai auksto ledus latti ar bezlaktozes pienu, iespējas tik daudz! Lai kuru arī izvēlētos – visi atvēsina.

Flat White – baltas kafijas garša, kapučīno elegance

Lai gan kafijas dzērienu garšas buķetes ir teju tikpat bezgalīgas kā cilvēka fantāzija, klasisko melno kafiju vai kafiju ar pienu popularitātē ir grūti pārspēt. Tomēr arī šos dzērienus var padarīt neatkārtojamus un īpašus. Pasaulē aizvien populārākais kafijas dzēriens Flat White  tagad ienāk arī Narvesen.

Tagad arī 100% dabiski papīra krūžu vāciņi

Rūpējoties par ekoloģiskā nospieduma mazināšanu un mudinot sabiedrību izvēlēties ilgtspējīgus paradumus, vadošais mazumtirdzniecības tīkls “Narvesen” jau pērn tirdzniecības vietās ieviesa dabiskas, 100% pārstrādājamas līdzi ņemamās kafijas krūzes. Nu “Huhtamaki” "Future Smart" dabiskās šķiedras krūzēm pievienojušies arī "Future Smart Duo" vāciņi – pirmie šāda veida vāciņi Latvijā, kas izgatavoti no koka un cukurniedru izspaidu šķiedras, piemēroti gan karstu, gan aukstu dzērienu baudīšanai ar salmiņu vai bez tā un ir pilnībā kompostējami vai pārstrādājami.

Atsvaidzinošs karstais jaunums – piparmētru latte

Jaunumi “Narvesen” kafijas klubā! Karsto dzērienu garšu buķetē atgriežas pavasara un vasaras sezonas karaliene – piparmētra.

Ražas laiks – arī kafijas krūzē: jaunas rudens kafijas garšu tendences

Kas iznāk no ķirbja un kafijas pupiņas dueta? Vai eksotiskais mango var papildināt iecienīto karsto šokolādi? Un kā senas Eiropas tradīcijas rod jaunas izpausmes kafijas krūzē? No 7. oktobra “Narvesen” tirdzniecības vietās pieejami jauni, oriģināli karstie dzērieni sildošiem, pikantiem un aizraujošiem garšas piedzīvojumiem. Kādas tad ir rudens garšu tendences karstajos dzērienos?

Kafiju lej, kur gribi!

Censties dzīvot videi draudzīgi un ilgtspējīgi - tā ir augoša tendence daudzviet pasaulē, jo zinātne arvien vairāk atgādina par dažādu ikdienas rīcību negatīvajām sekām videi. 

Katrs mūsu lēmums, mūsu rīcība ietekmē apkārtējo vidi. Un saudzēt to var ikviens no mums. Arī Narvesen mērķtiecīgi attīsta ilgtspējīgu iepakojumu politiku un ievieš jaunus risinājumus, kas palīdzētu saudzēt planētu un apkārtējo vidi.

Eksperimentālā fotosesijā Dons, Patrisha un Kristīne Virsnīte izlādē emocijas

Ikdiena mūs bieži ieliek “rāmjos”, nereti liekot apspiest savas emocijas un liedzot teikt, ko patiesībā domājam. Lai ļautos emocijām, “Narvesen kafijas kluba” izaicinājumu just par visiem 100 un darīt lietas, ko ikdienā nedarītu, pieņēmuši mūziķi Dons un Patrisha un TV personība Kristīne Virsnīte. Visi trīs eksperimentālā fotosesijā atļāvušies izkāpt no komforta zonas, bet gūtās emocijas fotogrāfs Gatis Rozenfelds iemūžinājis eksperimentālās fotogrāfijās, kas attīstītas stiprā, melnā kafijā.

Dzer kafiju dabai draudzīgi – turpmāk 100% dabiskas, otrreiz pārstrādājamas krūzes

Kafija līdzi ņemamā krūzītē pa ceļam uz darbu vai pusdienu pārtraukumā ir viena no mazajām dzīves baudām. Lai kafijas pauze būtu ne tikai garšīga un vizuāli baudāma, bet arī atstātu mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi, “Narvesen” ieviesis dabīgas, 100 % pārstrādājamas līdzi ņemamās kafijas krūzes. “Huhtamaki” Future Smart papīra krūzes novērš tādu materiālu izmantošanu, kas iegūti no naftas ķimikālijām, un tajās iestrādāta bioloģisks mitruma aizsargslānis. No augiem izstrādātās krūzes ir milzīgs lēciens uz priekšu ilgtspējīgā karsto dzērienu baudīšanā pa ceļam.

Karsts