Karsts

Eksperimentālā fotosesijā Dons, Patrisha un Kristīne Virsnīte izlādē emocijas

Ikdiena mūs bieži ieliek “rāmjos”, nereti liekot apspiest savas emocijas un liedzot teikt, ko patiesībā domājam. Lai ļautos emocijām, “Narvesen kafijas kluba” izaicinājumu just par visiem 100 un darīt lietas, ko ikdienā nedarītu, pieņēmuši mūziķi Dons un Patrisha un TV personība Kristīne Virsnīte. Visi trīs eksperimentālā fotosesijā atļāvušies izkāpt no komforta zonas, bet gūtās emocijas fotogrāfs Gatis Rozenfelds iemūžinājis eksperimentālās fotogrāfijās, kas attīstītas stiprā, melnā kafijā.

Fotosesijas laikā tās dalībnieki plēsa traukus, meta gaisā pilnas kafijas krūzes, sita bungas un traucās uz Harley Davidson moča, ļaujot kafijai noārdīt ikdienību. Visi trīs atzīst – lai ko tu darītu, tas jādara no sirds, jo nav jēgas kaut ko darīt pa pusei. To atgādina arī “Narvesen kafijas klubs” – jauna kustība, kas līdz ar īstu kafiju iedrošina izvēlēties arī neviltotas emocijas un īstu, patiesu komunikāciju.

Fotosesijas attēlus attīsta melnajā kafijā

Attēlu autors ir fotogrāfs Gatis Rozenfelds, kurš galveno iedvesmas avotu atradis savā rīta kafijā. Viņš nolēmis ļauties kafijas trakumam un radīt attēlus, kas attīstīti “Narvesen” melnajā kafijā. Tā kā fotografēt Gatis Rozenfelds sācis pirms 20 gadiem, kad pasaulē vēl valdīja analogās jeb “slapjās” fotogrāfijas metodes, viņam šī tehnika nav sveša – izrādās, kafijas, C vitamīna un sodas sajaukums var aizstāt tradicionālos attīstītājus melnbalto attēlu attīstīšanas procesā! Pārējais jau bijis modeļu un kafijas eksperimenta jautrības ziņā, strādājot ar lielformāta kameru uz filmas un tikai pašās beigās pārvēršot rezultātu mūsdienām atbilstošā elektroniskā formātā, to ieskenējot.

Kristīne Virsnīte plēš šķīvjus

TV personība Kristīne Virsnīte atzīst, ka just par visiem 100 ir visbailīgākā sajūta pasaulē, jo pastāv risks, ka citi mūs var nesaprast, nepieņemt, atgrūst vai novērsties. Taču tikai brīžos, kad viņa ļaujas savām emocijām, TV dīva saprot, ka dzīvo pa īstam. Šoreiz Kristīne izvēlējusies emocionāli neērtu fizisku jūtu izpausmi – fotosesijas laikā no viņas rokas “gājuši bojā” vairāki šķīvji, simbolizējot īstu emociju sprādzienu.

“Ja manī ir spēcīgas emocijas, par to zina visi. Kādreiz man šķita, ka ar to zaudēju, taču šodien saprotu, ka zaudēju brīžos, kad pietrūkst drosmes tās atklāti parādīt un tādi, protams, ir, jo šķiet, ka to nedrīkstu, tā nav pieklājīgi, ko par mani padomās. Taču atjēdzoties, apzinos, ka daudz nozīmīgāk par citu priekšstatiem un vēlmi būt labai visiem ir tas, ko dienas beigās domāju par sevi es pati. Nav nemaz tik vienkārši tāpat vien saplēst šķīvi vai pamest gaisā pilnu krūzi kafijas, taču, ar neērto sajūtu, kas pārņem lejot kafiju vai plēšot traukus, var vilkt paralēles ar dzīvi. Ja būtu ļāvusi bailēm ņemt virsroku, nekad nebūtu nonākusi televīzijā,” atzīst Kristīne Virsnīte.

Dons “izlādējas” uz bungām

Mūziķis Dons emociju vadīšanu uzskata par mākslu, kuru cilvēki mācās visu dzīvi. Viņam, tāpat kā daudziem, nav sveša ne sajūta, ka esi to jau apguvis, nedz atziņa, ka dzīve pēkšņi piespēlējusi situāciju, kurā jāsāk atkal viss no gala.

“Lai gan reizēm esmu diezgan karstasinīgs, pirms gadiem desmit es noteikti aizsvilos daudz ātrāk. Tagad liekās emocijas mēģinu “izšaut” ierakstos vai koncertos, kur gan parasti dziedu vai spēlēju ģitāru, tāpēc šoreiz sēšanās pie neierastā bungu komplekta, kas turklāt klāts kafijas pupiņām, sagādāja iespēju “izlādēties” vēl nebijušā veidā,” stāsta Dons.

Patrisha iemēģina Harley Davidson

“Man ir svarīgi, lai cilvēki sajustu manu patieso “es”, jo cilvēka patiesā būtība piesaista visvairāk. Tāpēc nebaidos atzīt, ka esmu gana bailīga un, visticamāk, nemēģinātu darīt neko patiešām traku – vismaz neko tādu, ko reāli ekstrēmu piedzīvojumu mīļotāji uzskatītu par īpašu. Taču esmu pārliecināta, ka ikdienā ir jājūt par visiem 100, lai vairotu drosmi citām reizēm, kad, iespējams, vajadzēs izjust arī uz 200,” savā pārliecībā dalās jaunā dziedātāja Patrisha, kas fotosesijā pirmoreiz dzīvē kāpusi uz Harley Davidson moča, lai tā “mugurā” izbaudītu pilnu emociju gammu no satraukuma un adrenalīna, līdz par smiekliem un sajūsmai.

Narvesen kafija – vienmēr izcila 100% Arabica kafija

Tagad visos Narvesen atbildot uz klientu vēlmēm un paradumiem piedāvāsim tikai un vienīgi 100% Arabica pupiņu kafiju, kuru novērtēs gan melnas kafijas baudītāji, gan tie, kas izvēlas kafijai pievienot  pienu, sīrupus un garšvielas.

Tagad garšīgā Flat White kafija tikai 1,50 EUR

Lai gan kafijas dzērienu garšas buķetes ir teju tikpat bezgalīgas kā cilvēka fantāzija, klasisko melno kafiju vai kafiju ar pienu popularitātē ir grūti pārspēt. Tomēr arī šos dzērienus var padarīt neatkārtojamus un īpašus. Pasaulē aizvien populārākais kafijas dzēriens Flat White  tagad Narvesen veikalos pieejams par īpašu cenu - 1,50 EUR!

Sasildies ar Šokolādes ingvera dzērienu vai Īru krēma cappuccino

Rudenīgas karsto dzērienu garšas Tevi jau gaida lielākajos Narvesen — izvēlies šokolādes ingvera dzērienu vai īru cappuccino un garšīgi sasildies pat dzestrākajās rudens dienās.

Vasarā atvēsinies ar Narvesen aukstajiem dzērieniem: mango piena kokteili, zemeņu piena kokteili un īru latti!

Karstajās vasaras dienās aicinām baudīt ko atvēsinošu un nogaršot aukstos piena un kafijas dzērienus, kuri nopērkami mūsu lielākajos Narvesen – auksto mango piena kokteili, auksto zemeņu piena kokteili un auksto īru latti, vai auksto ledus latti ar bezlaktozes pienu, iespējas tik daudz! Lai kuru arī izvēlētos – visi atvēsina.

Flat White – baltas kafijas garša, kapučīno elegance

Lai gan kafijas dzērienu garšas buķetes ir teju tikpat bezgalīgas kā cilvēka fantāzija, klasisko melno kafiju vai kafiju ar pienu popularitātē ir grūti pārspēt. Tomēr arī šos dzērienus var padarīt neatkārtojamus un īpašus. Pasaulē aizvien populārākais kafijas dzēriens Flat White  tagad ienāk arī Narvesen.

Tagad arī 100% dabiski papīra krūžu vāciņi

Rūpējoties par ekoloģiskā nospieduma mazināšanu un mudinot sabiedrību izvēlēties ilgtspējīgus paradumus, vadošais mazumtirdzniecības tīkls “Narvesen” jau pērn tirdzniecības vietās ieviesa dabiskas, 100% pārstrādājamas līdzi ņemamās kafijas krūzes. Nu “Huhtamaki” "Future Smart" dabiskās šķiedras krūzēm pievienojušies arī "Future Smart Duo" vāciņi – pirmie šāda veida vāciņi Latvijā, kas izgatavoti no koka un cukurniedru izspaidu šķiedras, piemēroti gan karstu, gan aukstu dzērienu baudīšanai ar salmiņu vai bez tā un ir pilnībā kompostējami vai pārstrādājami.

Atsvaidzinošs karstais jaunums – piparmētru latte

Jaunumi “Narvesen” kafijas klubā! Karsto dzērienu garšu buķetē atgriežas pavasara un vasaras sezonas karaliene – piparmētra.

Ražas laiks – arī kafijas krūzē: jaunas rudens kafijas garšu tendences

Kas iznāk no ķirbja un kafijas pupiņas dueta? Vai eksotiskais mango var papildināt iecienīto karsto šokolādi? Un kā senas Eiropas tradīcijas rod jaunas izpausmes kafijas krūzē? No 7. oktobra “Narvesen” tirdzniecības vietās pieejami jauni, oriģināli karstie dzērieni sildošiem, pikantiem un aizraujošiem garšas piedzīvojumiem. Kādas tad ir rudens garšu tendences karstajos dzērienos?

Kafiju lej, kur gribi!

Censties dzīvot videi draudzīgi un ilgtspējīgi - tā ir augoša tendence daudzviet pasaulē, jo zinātne arvien vairāk atgādina par dažādu ikdienas rīcību negatīvajām sekām videi. 

Katrs mūsu lēmums, mūsu rīcība ietekmē apkārtējo vidi. Un saudzēt to var ikviens no mums. Arī Narvesen mērķtiecīgi attīsta ilgtspējīgu iepakojumu politiku un ievieš jaunus risinājumus, kas palīdzētu saudzēt planētu un apkārtējo vidi.

Eksperimentālā fotosesijā Dons, Patrisha un Kristīne Virsnīte izlādē emocijas

Ikdiena mūs bieži ieliek “rāmjos”, nereti liekot apspiest savas emocijas un liedzot teikt, ko patiesībā domājam. Lai ļautos emocijām, “Narvesen kafijas kluba” izaicinājumu just par visiem 100 un darīt lietas, ko ikdienā nedarītu, pieņēmuši mūziķi Dons un Patrisha un TV personība Kristīne Virsnīte. Visi trīs eksperimentālā fotosesijā atļāvušies izkāpt no komforta zonas, bet gūtās emocijas fotogrāfs Gatis Rozenfelds iemūžinājis eksperimentālās fotogrāfijās, kas attīstītas stiprā, melnā kafijā.

Dzer kafiju dabai draudzīgi – turpmāk 100% dabiskas, otrreiz pārstrādājamas krūzes

Kafija līdzi ņemamā krūzītē pa ceļam uz darbu vai pusdienu pārtraukumā ir viena no mazajām dzīves baudām. Lai kafijas pauze būtu ne tikai garšīga un vizuāli baudāma, bet arī atstātu mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi, “Narvesen” ieviesis dabīgas, 100 % pārstrādājamas līdzi ņemamās kafijas krūzes. “Huhtamaki” Future Smart papīra krūzes novērš tādu materiālu izmantošanu, kas iegūti no naftas ķimikālijām, un tajās iestrādāta bioloģisks mitruma aizsargslānis. No augiem izstrādātās krūzes ir milzīgs lēciens uz priekšu ilgtspējīgā karsto dzērienu baudīšanā pa ceļam.

Karsts