Teju 12 reižu vairāk drosmīgu skolēnu: MOT rekordliels dalībnieku skaits

20. Decembris, 2019
Teju 12 reižu vairāk drosmīgu skolēnu: MOT rekordliels dalībnieku skaits

Drosme rūpēties, drosme pateikt “nē” un drosme piepildīt savus sapņus – šīs dzīves prasmes nu jau trīs gadus Latvijas skolēniem māca jauniešu motivācijas programma MOT. Izvēlies drosmi! Kopš programmas uzsākšanas tās dalībnieku skaits ir audzis 12 reizes, un paredzams, ka tas palielināsies: mazumtirdzniecības franšīzes tīkls Narvesen motivācijas programmai šogad novirzījis 34 808,90 eiro, kas gūti kampaņas MOT atbalstam ietvaros, tirgojot kafiju īpašajās MOT XL krūzēs.

Stipra jaunatne un atvērtāka, pretimnākošāka, drošāka sabiedrība – ar šādu mērķi motivācijas programma “MOT. Izvēlies drosmi!” jau trīs gadus aicina jauniešus noticēt, ka viņi paši ir noteicēji pār savu dzīvi. Tas ir 12 nodarbību cikls triju gadu garumā 7.–9. klašu skolēniem. Nodarbības notiek stundu laikā, un tās vada īpaši apmācīti brīvprātīgie treneri, mācot jauniešiem drosmi pateikt “nē” (atteikties no izvēlēm vai atkarībām, kas vēlāk dzīvē var traucēt piepildīt sapņus), drosmi dzīvot (atrast savu sapni un tiekties uz to) un drosmi rūpēties (palīdzēt līdzcilvēkiem, atbalstot arī vientuļos un atstumtos).

Narvesen vārdā šodien varu apliecināt – esam laimīgi un pateicīgi par mūsu klientu atsaucību, izvēloties atbalstīt ideju par drosmīgiem jauniešiem, kuri spēj patstāvīgi pieņemt gudrus un atbildīgus lēmumus. MOT palīdz mūsu bērniem ne tikai apzināties savas rīcības sekas, bet arī spert pirmos soļus ceļā uz savu sapņu piepildīšanu. Bet cilvēks, kura sapņi piepildās, ir laimīgs cilvēks, kurš spēj palīdzēt citiem. Tāpēc ikviens, kurš iegādājas Narvesen karstos dzērienu MOT atbalstam, palīdz padarīt pasauli par labāku vietu,” gandarījumu pauž Dace Dovidena, Narvesen Baltija rīkotājdirektore un valdes priekšsēdētāja.

Salīdzinot ar 2016. gadu, kad aizsākta MOT programma Latvijā, tās dalībnieku skaits pieaudzis 12 reižu – no 450 jauniešiem pirms trim gadiem līdz 5300 drosmīgo šogad. Bet MOT treneru korpuss kādreizējo 10 treneru vietā nu var lepoties ar 133 īpaši sagatavotiem iedvesmotājiem. Pa šiem gadiem izauguši arī 64 jaunie MOTivatori – 8. klases skolēni, kuri pēc apmācībām dodas iedvesmot savas skolas 6. klases kolēģus.

Par jauniešu motivācijas programmu MOTIzvēlies drosmi!

Mācību programma MOT. Izvēlies drosmi! ir radīta Norvēģijā, kur tā bagātina skolu mācību programmu jau vairāk nekā 20 gadus. Latvijā to ieviesis uzņēmums Narvesen Baltija. Programma ir interaktīvu motivācijas nodarbību cikls 7.–9. klašu skolēniem, ko vada īpaši apmācīti brīvprātīgie treneri. Tulkojumā no norvēģu valodas “mot” nozīmē “drosme”, kas ir viena no cilvēka svarīgākajām īpašībām. MOT filozofijas stūrakmens ir drosme dzīvot, rūpēties un pateikt “nē”. Šīs drosmes ir MOT filozofijas absolūts priekšnoteikums, lai mēs spētu realizēt savu iekšējo vērtību sistēmu konkrētā rīcībā.

Atbalstīt MOT programmu ir iespējams, ziedojot naudu Narvesen veikalu ziedojumu kastītēs vai iegādājoties jebkuru karsto dzērienu MOT XL krūzē Narvesen tirdzniecības vietās visā Latvijā. Uzzini vairāk par MOT: https://mot.lv/

Saņem Narvesen jaunumus savā e-pastā