Jaunie kruasāni - franču meistara svaigi cepti

28. Februāris, 2020
Jaunie kruasāni - franču meistara svaigi cepti

Kruasāns ar šķiņķi un sieru

Kruasāni var būt visādi, bet vislabākie ir tie, kas gatavoti pēc autentiskas franču receptes. Tagad tādus var baudīt, nākot uz Narvesen. Lielus un pufīgus — tādus tos cep īsts franču beķeris ar izsmalcinātu piesitienu un mīlestību. Lai kruasāns būtu arī sātīgs mēs to papildinām ar klasiku — lielisku šķiņķi un sieru. Nāc, nobaudi šo un arī pārējos īpaši gardos kruasānus!

Kruasāns ar kūpinātu lasi

Zivju cienītāji — šis ir garšas piedzīvojums tieši jums! Īsta franču meistara pēc autentiskas receptes cepts kruasāns pārsteigs un priecēs jau pats par sevi. Bet vēl kopā ar kūpinātu lasi — mmm, tas būs kaut kas neaizmirstams. Turklāt kruasāns ir liels un pufīgs, tāpēc tas var būt gan sātīga uzkoda, gan maltīte. Nāc tik uz Narvesen un baudi, jo mēs — Narvesen — tiecamies Tev sniegt tikai pašu labāko.

Veģetārais kruasāns ar mocarellu un tomātiem

 Narvesen domā par visiem, arī par veģetāriešiem! Tāpēc tagad piedāvājam Tev nobaudīt īsta franču beķera svaigi ceptu kruasānu ar mocarellu un tomātiem. Tā nudien ir lieliska maltīte, jo pēc autentiskas receptes gatavotais kruasāns ir liels un pufīgs, bet mocarella un tomāti — svaigi kā pavasara rīts.

Piedāvājums tikai Narvesen veikalos.

Akcijas periods: 02.03.2020. — 19.04.2020.

Saņem Narvesen jaunumus savā e-pastā