7.kafija dāvanā tagad PINS aplikācijā!

7. Oktobris, 2019
7.kafija dāvanā tagad PINS aplikācijā!

Narvesen kļūst vēl “zaļāks” – tagad bezmaksas kafiju iespējams sakrāt digitālajā PINS krājkartītē!

Jau divus gadus ikvienam kafijas mīļotājam piedāvājam iespēju krāt zīmogus par iecienītā dzēriena iegādi, katru septīto karsto dzērienu saņemot par brīvu. Tā ir izrādījusies viena no klientu iemīļotākajām aktivitātēm, tāpēc esam nolēmuši to padarīt vēl ērtāku, mūsdienīgāku un videi draudzīgāku.

Turpmāk kampaņai “7. par brīvu” būs pieejams vēl ērtāks zīmogu krāšanas un kuponu atprečošanas mehānisms – Narvesen PINS lojalitātes programma paredz iespēju klientam krāt zīmodziņus un atprečot bezmaksas kafijas kuponu PINS aplikācijā. Palīdzēsim planētai elpot brīvāk, baudot iecienītos karstos dzērienus!

Dodieties uz jebkuru Narvesen tirdzniecības vietu, iegādājieties karsto dzērienu – kafiju vai tēju L vai XL tilpuma krūzītē, noskenējiet PINS aplikāciju vai uzrādiet PINS plastikāta karti un saņemiet vienu digitālo zīmodziņu kampaņas krājkartītē. Sakrājot 6 zīmodziņus par karsto dzērienu pirkumiem, saņemiet septīto karsto dzērienu dāvanā! Narvesen veikalos iespējams saņemt 280 ml tilpuma, bet kioskos – 180 ml tilpuma bezmaksas karsto dzērieno.

Lai palīdzētu vieglāk pielāgoties jaunajai sistēmai, paradumus varēsiet mainīt pamazām: līdz 30. oktobrim izvēlieties, kur krāt kafijas zīmogus – papīra kartītēs vai elektroniski. Pēc 30. oktobra tas būs iespējams tikai PINS lietotnē.

Lejuplādē PINS: https://www.narvesen.pins.co/

Saņem Narvesen jaunumus savā e-pastā